13 nisan 2016 galatasaray fenerbahçe maçı

bukalemunların yeni trendinin ”sneijder’in oynayamayacağı tarihe ayarlanmış, aziz yıldırım işi bu yeaa” olduğunu göstermiş maç. aziz yıldırım siksin sizi emi.

buyrun ajda pekkan söylüyor,

herşey gönlünce olmaz demiştim sana
kaderden kaçılmaz görüyorsun

nasıl olduğunu beşiktaşlılar dışında kimsenin anlayamadığı şekilde beşiktaşlılar bir kez daha mağdur olmuştur. adamlar sürekli mağdur oluyor durduramıyoruz. 200 küsür ülke içindeki futbol takımları düşünüldüğünde, beşiktaşlılar kadar mağdur olan bir takım bulmak sanırım imkansız. bu kadar mağduriyete adamlar yine iyi şampiyonluğa oynuyorlar.

bir beşiktaşlı olarak tarihi güzel buldum. ne fb’nin 6 nisanı ne gs’nin 28 nisanı kabul olmuş. aralarda bir yerlerde buluşmuşlar işte. burda amın oğlu tinerci ilan edilmişim yine, çok darıldım. entrylerin yaklaşık 7 de 4 ü falan beşiktaşlıların ne kadar ağlak orospu çocuğu olduğu minvalinde. gerçekten kırıldım. madem kırıldım, o zaman yorumumu yapayım:

fb tv’nin müthiş habercilik başarısıyla, aziz yıldırım’ın oyunu deşifre olmuş ve maçı gs – bjk maçının sonrasına ertelemesi alenen şike sayılabileceğinden bu tarihten vazgeçilmiştir. gönlüm tabii ki galatasaray’dan yana ligdeki durumumuzla alakalı ama feneri daha şanslı görüyorum.

milli maç arası girince kaç gündür “ağlak bjk taraftarı”, “fenerasyon”, “basiretsiz dursun” temalı entry veya başlık göremiyordum bu maçın tarihi hızır gibi yetişti.

13 nisan 2016 galatasaray fenerbahçe maçı” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir