Bayramlık Abiye Modelleri

 

Toplumların kaynaştığı , fertlerin birbirlerine sundukları içten sevgi,saygı,yardımlaşma,ziyaret ve gönül alınıp yakınlaşmaların olduğu huzur  ortamı ve özlenen sohbetlerin yaşandığı özel günlerdir bayramlar.

Bayramlarda kıyafetlere diğer günlere göre daha fazla itin göstermek zorunda olduğumuzdan bayağıda seçici oluyoruz. Bu arada en büyük kıyafet sıkıntısını tesettürlü bayanlar çekmekte. Ama moda evleri artık öyle güzel tasarım harikalarıyla bu sektöre de geniş ürün ve renk yelpazesiyle müthiş kreasyonlarla karsımıza çıkmakta. Bayramda siz bayanların feminen tarzınız ortaya çıkarak stilinizi konuşturacak tarz ve desende abiyelerle hem açık hem kapalı kesime birbirinden şık kıyafetleri sunmakta adeta moda evleri yarışmakta. Yeşilden hoşlanan bayanlar rahat kumaşlardan yapılmış abiyeler tam size göre , siyah benim asaletimi gösterir diyorsanız dantel işlemeli uzun abiyeler sizleri bekliyor. Yok hayır ben üstü ipekten yapılmış bir gömlekle abiyemi zenginleştirmek dantelli  düğmeli,  fermuarlı, astarlı ve Kemerli , şifon kumaştan yapılmış fermuarlı astarlı  ve pullu renk yelpaze alternatifi bol, uzun kollu üstü dantelli  bel kısmı fırfırlı saks mavisi simli olarak özel işlenmiş belden kemerli düğme modelli hakim yaka ,sıfır yaka kol ve kemer işlemeli pliseli abiyeler  tasarım harikası olarak sizleri beklemekte hanımlar. Her mevsim giyebileceğiniz abiyeleri başınıza takacağınız bir şal ve başörtüsü ile kombin ederken çantanız,ayakkabınız ve takınızla her zamankinden daha güzel olmaya girdiğiniz her ortamda zarafetiniz ve şıklığı ile o günün en nadir hanımefendisi olmak için ne bekliyorsunuz  .

Moda sektörü sizlerin şıklığınıza şıklık katmak özel anlara ne giyeceğim ne yapacağım düşüncenize birbirinden güzel modelleri ve renk seçenekleri ile abiyede sınır tanımıyorlar. Sizlere düşense tarzınıza uygun olan abiye kıyafeti bulup özel günlerde şıklığınızla paylaşımlarınızı daha da çoğaltmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir