Örgülü Topuz Modelleri ve Yapılışları

Hanımlar, hepinizin bilmesi gereken yapılışı oldukça pratik ve kurtarıcı rol oynayacak saç modellerini bu yazımızda sizler için biraraya topladık. Yoğun iş temposunda kuaföre gitmeye vakit bulamıyor olabilirsiniz. Lakin bu demek değil ki saçlarınızı gelişi güzel toplayıp çıkasınız..

5 Dakikada Pratik Olarak Örgü ve Topuz Yapma Saç Modeli

Yukarıdaki videoda 5 dakika içerisinde kolayca yapabileceğiniz örgü ve topuz saç modelleri bulunuyor. İzlemeniz önerilir. Bunun dışında sizlerle birbirinden güzel örgülü topuz modelleri resimli anlatım şeklinde gösterelim.

tepeden topuz saç

En pratik yapılan saç modellerinden biri de topuzdur. Çok şık bir toka ile tutturmuş olduğunuz topuzunuzu, yukarıdaki 8 adımda usta bir elden çıkmışa benzetebilirsiniz. Güzel bir abiye elbise ve parıltılı bir toka ile katıldığınız özel davetlerde dikkati üzerinize çekmeniz kuvvetle muhtemel.

saç bandı ile saç yapımı

Hayat kurtarıcı saç yapımlarından biri de saç bandı ile saç yapımı. Kumaş bir bandanayı saçımıza taktıktan sonra, bandana etrafında kalan saçlarınızı içerisine doğru kıvırarak çok şık ve alıştığınızdan farklı saç modelleri yaratabilirsiniz.

tepede topuz

Tepeden toplanan saç modelleri ile de oldukça sempatik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Adeta lise yıllarınıza dönmüş gibi hissedebilirsiniz. At kuyruğu dediğimiz bu modeli, kendi saçınızla toplayıp, minik bir tel toka yardımı ile saçınıza tutturduktan sonra, saçınızı klasik bir toplama stilinden kurtarıp, görünüşüne ayrı bir güzellik katabilir, saçlarınıza değişiklik yapabilirsiniz.

Örgülü Topuz Modelleri

örgü topuz modelleri

örgülü saç yapımı

örgülü topuz modeli

örgülü topuz modelleri 1

örgülü topuz modelleri

örgülü topuz modelleri 2

örgülü topuz modelleri 4

 

 

Örgülü Topuz Modelleri ve Yapılışları” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir