Tadilat Nedir?

Tadilat; değişiklikler, doğrultmalar, değiştirmeler, tebdil etmeler; kısaca yenileme ve makyaj şeklinde tanımlanabilir. Yenileme ve değişiklik kavramları içerisinde değerlendirecek olursak, eski ve estetik değerini yitirmiş materyallerin yenileri ile değiştirilmesi ve mukavemet kazandırılmasını sağlamaya yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Makyaj kavramını inceleyecek olursak da, renk ve malzeme uyumları, görünüm estetistiği, mimari ve dekoratif trendler vs. parametrelere uygun bir biçimde iç ve dış mekan yenilemesi anlamını taşımaktadır. Bu sektörde amaç gebze tadilat işlerinde veya daha geniş bir bölgenin tadilat işlerinde lider olmak değil, işini özenle ve %100 müşteri memmuniyeti ile yapmak olmalıdır. Tadilat sektöründe lider olmak ise ancak gurur kaynağı olabilir, ancak işini özveri ile yapmak kazançtan ötedir, bu her işte böyledir unutmamak gerekir. “Tadilat nedir?” sorusunun cevabını en kısa bir şekilde özetleyecek olursak; tadilat, ev ya da işyerlerinde daha önceden kullanılmış olan, bunun dışında kullanım ömrünü yitirmek üzere veya zaten yitirmiş olan yapı malzemelerinin yenilenme, onarma ve bakım işlemlerine dendiğini söylemek doğru olur.

Kaynak: http://www.ensarinsaattadilat.com/

tadilat nedir

Tadilat Nedir?” üzerine 2 düşünce

  1. isim dustu com

    isimdustu.com olarak Tam bize göre bir konu :) eskimiş, hasar almış ve ilk günkü görevlerini yerine getiremeyen ürünlere uygulanan işlemdir tadilat. Günümüzde tadilat level atlayıp dekorasyona doğru hızla ilerlemekte.

    Cevapla
  2. canlı sıva

    tadilat ve dekorasyon birlikte yapılırsa çok daha güzel işler çıkıyor. evde tadilat yaparken bir yandan da dekoratif ürünler tercih etmekte fayda var. son zamanlarda bir çok evde kullanılan canlı sıva her ev için kullanılabilecek bir malzeme. %35 ses yalıtımı ve %50 ısı yalıtımı sağlıyor. biz yaptırdık, herkese tavsiye ederiz.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir