En Hızlı Zayıflatan Diyet

Hızlı bir şekilde zayıflamak, vücudunuzu her ne kadar olumsuz olarak etkilese dahi, kadınların daha çok düğün ve özel günler için olan acilen zayıflama isteğini karşılamaktadır. Bu konumuzda kısa vakitte zayıflamanızı sağlayacak diyet tarifimizi sizinle paylaşacağız. Hızlı kilo vermek amacıyla bu diyetimizi 2 gün boyunca uygulayabilirsiniz. Eğer geniş bir zamana sahip iseniz, daha uzun süreli de uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 1 hafta içinde 2-4 kilo vermeniz mümkün.

en hızlı zayıflatan diyet

Hızlı Zayıflama Diyeti 1. Günü

Sabah 08:00

Muz
Diyet yoğurt ( 1 su bardağı )
Yağsız süt ( 150 ml )

Yoğurt, muz ve sütü, blender yardımıyla karıştırın ve hazırladığınız karışımı bir bardak içerisine boşaltın. Muz içerisinde bulunan doğal şeker, gün içindeki enerjinizin büyük bir bölümünü karşılayacaktır.

Ara Öğün 11:00

Ara öğün yerine spor yapmanız hem kilo vermenizi hem de daha sağlıklı olmanız bakımından yararlı olacaktır. Gün içinde 10 bin adım atmanız yaklaşık olarak 500 kalori vermenizi sağlayacaktır. Yürüyüşün, en etkili sporlardan olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Öğle Yemeği 13:00

Salata ( Bol marullu ve salatalıklı )
Sandviç ( ton balığı, karabiber, domates, soğan )

Ara Öğün 15:00

İster bisiklete binerek ister yürüyüş yaparak yarım saat civarında spor yapın. Evinizde türlü egzersizler yaparak, sporunuzu destekleyebilirsiniz. Eğer dışarıda hava sıcaksa başınıza şapka takmanız güzel olacaktır.

Ara Öğün 16:15

Eğer çok acıkmadıysanız herhangi bir şey tüketmenize gerek yok. Ancak egzersiz ve spordan sonra acıktıysanız bir bardak soğuk limonata içebilir ya da bir adet elma yiyebilirsiniz. Üzüm, portakal da az miktarda yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği 18:30

Doyurucu ve hafif bir akşam yemeği için aşağıdaki malzemeleri karıştırın ve kendinize güzel bir salata hazırlayın.

Salata ( somon salatası )
Rezene ( 1 orta boy )
Limon ( 1 adet )
Zeytinyağı ( 1 tatlı kaşığı )
Sarımsak ( 3 diş )
Patates ( 300 gram )
Karabiber
Soğan
Yeşil biber ( 1 adet )

En Hızlı Zayıflatan Diyet” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir