İşte Ceyda Düvenci Diyeti!

Son dönemlerin gözde dizisi, Umutsuz Ev Kadınlarının Elif Karakteri Ceyda Düvenci nasıl kilo verdi dersiniz ? Bildiğiniz üzere, Ceyda Düvencinin hamileliği sorunlu geçmiş ve ve epey süre hastanede yatmıştı. Bundan kaynaklı olarak da hamilelikte oldukça kilo aldı. Peki Ceyda Düvenci, Nasıl Kio verdi dersiniz ?

Ceyda Düvenci Hamileliğinde 13 kilo aldı. 2 ay gibi, kısa bir sürede de 10 kilo verdi. Tabiki, Uzman bir diyetisyen yardımıyla. Öncelikle beyaz etle beslenen Ceyda Dünencinin diyet listesinin başında, Palamut ve levrek mevcut.Açlık krizlerini engellemek hedefiyle 8 öğün olarak planlanan Ceyda Düvencinin diyet listesinde bulunan diğer besinlerden birisi de, ananas.. Fırında ızgara hamsi, bol meyve ve salata..
Tabiki tüm bunların tamamı, Ceyda Düvenciye göre düzenlenmiş. Herkes için uygun bir liste olmayabilir. Şu günlerde 10 kilo vermenin keyfini çıkaran Ceyda Düvenci Plazma diyetiyle diyetine devam edeceğini Söylüyor. Plazma TV lerde daha kilolu göründüğünü söyleyen sanatçı, spor ve ek diyet ile 5 kilo daha vermeyi amaçlıyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir