YILAN YAĞININ KULLANIMI VE FAYDALARI NELERDİR

Yılan yağı tamamen organik olması ve hiç bir kimyasal içermemesinden dolayı her kesin güvenle kullanabileceği bir ürün. Bu güne kadar kullanan hiç kimsede yan etki yapmaması bu ürünün ne kadar güvenli olduğunu ispatlamıştır.
Yılan yağının en çok kullanıldığı alan saçlardır. saçlarınız dökülüyor ve saplıksız uzuyorsa yıkan yağı imdadınıza yetişecek en etkili olan yağdır. en büyük etkisi saçarız dökülmesini önlemek ve yeniden çıkmasını sağlamak. İnanamayacaksınız ama gerçekten kullanıcıların yorumları ve kullananlardan aldığımız uyumlar biziz bu yöne itmekte. Adeta yenilenen saçlarına kendileri bile inanamadıklarından bahsetmekte. Saçlarınız seyrekse düzenli kullandığınızda ilk etapta tüylenme daha sonra da tüylenme olan bölgede tekrar saçlarınız çıktığınızı gördüğünüzde siz de hak vereceksiniz. Saçlarınız her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı olacaktır. Kullanımına gelince ; saçınızın seyrek olduğu bölgeye haftada 3 kereyi geçmemek kaydı ile parmak uçlarınızla yılan yağını masaj yaparak sürme işlemi bittikten sonra aradan 3 saatin geçmesi gerekmekte saçınızı mümkünse organik şampuan daha da etkili olan yılan yağından yapılan sabunla yıkamanızı tavsiye ediyorum. Bir ay sonra siz bile gözlerinize inanamayacaksınız.
Faydalarına gelince ;
* Saçların yeniden çıkmasına ve daha çabuk uzamasına
*Ağrı kesici özelliğiyle ağrıyan bölgelere sürünce ağrıyı gidermede,
*Yılan yağında Omega 3 olduğundan rahatlıkla suya bir kaç damla damlatılarak faydalanılabilir.
*Eklemlerdeki kireçlenmeyi düzenli kullanım sonucu gidermektedir
*İçeriğinde yüksek düzeyde bulanan EPA asidi iyi bir idrar söktürücüdür.
* Kanı inceltmesinden dolayı yüksek kan basıncını dengeler.
* İçine bulunan EPA sayesinde beyne direk etki ettiğinden Alzheimer hastalığının önlenmesinde,
*Bir çoğumuz başının belası egzamalarda etkilidir.
Yılan yağı ÇİN su yılanından elde edilmektedir. Ve Çin’de eczanelerde satılmaktadır. Dünya devleri arasında kendi bölgelerindeki yılanlarda böylesi şifaya rastlayamadıkları için ola ki ; İlaç sektörünün de önüne geçer düşüncesiyle önüne set çekmeye çalışmış olsalar da başaramamışlardır.

Soğuk algınlığınız mı var? Yüzünüze uygulayacağınız kimi ovma hareketlerinden oluşan bir terapisi ile sinüzit sıkıntılarınızı çok daha azaltabilirsiniz. Alnınıza seans terapisi uygulayınız ve burnunuzun ve gözlerinizin etrafına oldukça narin bir şekilde istanbul masöz sitesi terapisi uygulayınız. Bu işlemleri gün boyu hissettiğiniz ağrı geçinceye kadar aralıklarla devam ediniz. Bu yöntem aynı zamanda hem baş ağrılarına karşı, hem de strese yönelik oldukça etkili bir yöntemdir

YILAN YAĞININ KULLANIMI VE FAYDALARI NELERDİR” üzerine 19 düşünce

 1. Film İzle

  Evet Yılan Yağı Gerçektende faydalı birşey bende işe yaradı açıkcası saçlarımda çok fazla dökülme vardı yılan yagını kullandıktan sonra çok fazla derecede dökülme olayı bitti neredeyse yok gibi bende işe yaradı yan etkisine raslamadım sizede tavsiye ederim gerçekten güzel

  Cevapla
 2. genel blog

  İsmi bir kere ürkütücü geliyor. Tırstığım bir şeyi kullansam korkumdan iyileşirim diyorum. Siz kullanırken endişelenmediniz mi? :)

  Cevapla
 3. ek iş

  yılan yağının çok faydalı bir yağ olduğunu duymuştum bende bu paylaşımınzlada ayrıntılara kavuşmuş teşekkurler

  Cevapla
 4. Ahmet Keçeci

  Yılan yağı, sakal bakım yağlarının yapımında da önerilen bir yağ. Kendim kullanma fırsatı bulamadım henüz ama ne zaman bununla ilgili araştırma yapsam karşıma yılan yağı çıkıyor.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir