EN İYİ AKILLI TELEFONLAR BELİRLENDİ

Hayatımızın içerisine o kadar çok teknolojik olanak ve teknolojik alet girdi ki. Artık birçok işlemi teknoloji sayesinde yapıyoruz. Ev işlerini, ofisteki işleri ve kişisel birçok işlemi bizim yardımımızla teknoloji hallediyor. Biz birkaç tuşa basıp o teknolojik aletlere yön veriyoruz sadece. Teknoloji çağında yaşıyoruz artık. Hal böyleyken her bireyin kişisel bir akıllı telefonu bulunmakta. Akıllı telefonu olmayan birey tanımıyorum. Çocuklarda rastlayabiliyoruz sadece akıllı telefon eksikliğine. Hatta çevrede çocuklarına oldukça erken yaşta telefon alanlara rastladım. Hem de çocuklara alınan telefonlar artık her telefonun yapısında olan akıllı telefon grubunda. Dokunmatik olan bu akıllı telefonların her gün bir başka modeli çıkmakta.

Bu kadar çok model varken hangisi benim işime yarar, hangisi benim için daha uygundur ve fiyatı nedir diye soracak olursanız. Çeşitli seçenekleri size sunmak isterim. Sizlere açıklayacağım telefon isimleri ve fiyatları fikir edinmenizi sağlayacaktır. Bu ay düzenlenen MWC 2016’da açıklanan Dünyanın En İyi Akıllı Telefonları Listesi’nden açıklayacağım modelleri. Toplamda 5 model seçeneği sunacağım. İlk sırada Blackberry markasının yeni piyasa sürdüğü Pasaport modeli var. Bu modelin fiyatı 2099 TL. Beğeni alacak bir modele benziyor. İkinci sırada Windows işletim sistemli bir akıllı telefon var. Lumia 950 modeli şık tasarımı ve mükemmel kamerasıyla fark yaratıyor. Üçüncü sırada OnePlus X var. Bu telefon teknoloji piyasasında ucuz akıllı telefonlardan, evet biraz şaşırtıcı fakat bu model sadece 250 dolar.

Dördüncü sırada HTC One A9 var.4 farklı renk seçeneği ve iyi bir android sürümüyle fark yaratan HTC sizler için uygun akıllı telefon olabilir. Fiyatı 2499 TL. Ve son olarak 5. Sırada Apple marka olan Iphone 6 Plus var. Fiyatı 3099 TL olan telefonla Iphone ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

EN İYİ AKILLI TELEFONLAR BELİRLENDİ” üzerine 4 düşünce

  1. Teknoloji Bloğu

    Liste hazırlanırken neleri göz önüne alarak hazırlamışlar acaba Lumia serisi bir telefon nasıl bu kadar üst sırada olur anlayamadım. Hem işletim sistemi hemde kullanım olarak şuan için bana göre eksikleri var.

    Cevapla
  2. manisa klima

    Ben Note 5 kullanıyorum oldukça memnunum lakin en iyi akıllı telefonun Iphone olduğuna inanıyorum. Liste beni de şaşırttı. Gerçekten Lumia’nın bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Arkadaşım Lumia’nın alt modellerinden kullandı ve berbat ötesi bir telefondu. Enteresan gerçekten.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir