Kararlılık ve performans ile ilgili sorunlarından dolayı bu yılın başlarında çıkması planlanan Samsung ait SmartThings yeni ev otomasyonu gecikmeli olarak çıkacak.
Geçen yıl Ağustos ayında Samsung tarafından satın alınan SmartThings, Mart ayında çıkması beklenirken birdaha ki ay çıkacak..

Şirket Samsung SmartThings Hub en erken Eylül ayında satışa olacağını Pazartesi günü yaptığı açıklamada belirtti.Açıklamada Samsung.com mağazası ya da Amazon.com üzerinde, SmartThingsn 99 $ ile ön sipariş veribileceğini ifade etti.
99 Dolar ev otomasyonu için çok uygun fiyat aslında.
Ürünün resmi web sitesi ve ön sipariş verebileceğiniz site; http://www.smartthings.com/

Samsung’un Ev Otomasyon Kiti SmartThings’in 2. Tanıtım Videosu

Samsung’un yeni ürünü SmartThings’i Eylül ayında!” üzerine 6 düşünce

 1. bayrakli toner

  Hayatımız gittikçe kolaylaşacak ve ilginçleşecek gibi. Şahsen benim müstakil villa tarzım bir evim olsaydı kesinlikle bu ürünü alırdım. Bu tür ürünleri kullanmak insanı ayrıcalıklı ve özel yapar ve o şekilde hissettirir diye düşünüyorum.

  Cevapla
 2. pazarlama

  Nesnelerin interneti daha önem kazanıyor markalar pazarlama çalışmalarına bile başladı. Samsung bu projesiyle aslında geleceğin pazarlama fırsatlarını öngörmüş, alkışlamamak elde değil.

  Cevapla
 3. Oyun Haberleri

  Samsung cidden akıllı telefon ve teknoloji piyasasının liderliğini ele geçirdi. Adamlar tam anlamıyla hayatı kolaylaştıracak uygun fiyatlı cihazlar geliştirip satıyorlar.

  Cevapla
 4. muş oto kiralama

  Samsung ‘un her cihazı çok güzel. SmartThings cihazını da bayağıdır bekliyordum. Ev otomasyonu da gelişen bir teknoloji. Bu alanda atılım yapan samsung şirketinden yine uygun fiyatta bir cihaz.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir