SONY’NİN GÖZLÜĞÜ PLAYSTATİON VR İLK GÜNDEN TÜKENDİ

Sony’nin sanal alem için çıkardığı gözlükler 1120 Tl’lik fiyat etiketleri ile bütün dikkatleri üstüne çekerek fiyattaki düşüklük stokları eritti. Amazon ‘un İngiltere,Almanya ve Fransa şubelerinde PlayStation VR ‘ın tanıtımı için ön siparişe çıktığı dakikadan itibaren yok satılması talebin ne kadar çok olduğunun da altını çizmiş oldu. Amazon bu yoğun talebin ardından İngiltere stoklarını doldurarak satışa devam etme kararı alırken Fransa ve Almanya için durum hiçte öyle değil. Bu iki ülkede bu meydana gelen duruma önlem olarak düşündüğü formülü uygulamaya sokmaya kararlı. Uygulama da her müşteriye bir adet cihaz alma kısıtlaması getirmek istese de bu uygulama tutmadı. Amazon İngiltere2nin yapmış olduğu açıklamaya göre cihazı almanızın yeterli olmadığını bu cihazı alırken PlayStation Vr çıkış yaptığında hemen adresinize gelecek diye beklemeyin. Sadece bu Playstation var yı almakla bitmiyor iş. 4 kamerasını da satın almak zorundasınız.

SONY’NİN GÖZLÜĞÜ PLAYSTATİON VR İLK GÜNDEN TÜKENDİ” üzerine 9 düşünce

  1. Ahmet

    Sony bu işin piri gibi özellikle televizyonlara entegre edilen yeni nesil oyun konsollarıyla ününe ün katacak bu arada microsoftun hologlass teknolojisinide bekliyoruz.

    Cevapla
  2. MEB OYUN

    Sektörde bir numara olmak için tüm gücüyle çalışıyorlar. Bu firma tüm ürünlerinde titiz davranarak kullanıcının gönlünü kazanıyor.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir