Seo Ajansları Listesi

İstanbul Seo Ajansları

Seo Ajansları sayesinde seo projeleriniz aylık olarak düzenli takip edilmekte ve şeffaf yöntemler kullanılmak suretiyle web sitenizin seo geliştirmelerini görme fırsatı sunulmaktadır.
Seo ajansları sitenizin Google arama motorunda yapılan aramalarda en üst sıralarda yer almasına olanak veren bir sistemdir. Bu sebeple seo hizmetleri her işletme için farklılık gösterebilmektedir.

İstanbul SEM, SEO Ajansları

İstanbul’da kaliteli hizmet ürettiğini düşündüğümüz SEO Ajanslarını sizler için incelemek ve listelemek istedik. Uzun süredir Arama motoru optimizasyonu dikeyinde çalışan firmalar aşağıdaki gibidir. Eğer siz de firmanızın burada yer almasını istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.


SEOZEO - Yiğit KonurSEOZEO
Rıhtım Caddesi, İzzettin SokakNo: 1 Ofis: 8-9, 34716 Kadıköy/İstanbul
Tel : +90 850 302 25 52
Türkiye’de SEO sektöründe öncülerden biri olan Yiğit Konur’un tüm çalışmalarını takip ediyoruz. Tek sayfalık site ile SEO kelimesinde ilk sayfada olabilen nezih ve elit uzmanlardan birisi. Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferanslarından Digitalzone’un ev sahibi. Sektöründe lider markaların SEO ve dijital pazarlamadaki çözüm ortağı.


SemPeakSempeak
Cenap Şahabettin Sk. No:8 34718 Koşuyolu, Kadıköy
Tel : +90 216 550 01 35
Müşterilerine sunduğu hizmetlerde dönüş yani performans garantisi veren seo ajansıdır. Marka bilinirliğini ve performansını arttırmaya odaklanır. Markaların kendi departmanı gibi düşünür. Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle gönüllerde taht kurmuştur.


Tam SEO Ajansı İstanbul AvcılarTAMSEO+
Üniversite Mahallesi, E-5 Yanyol Üzeri, No: 54 Allure Tower, Kat: 24, D: 332 – Avcılar / İstanbul
Tel : +90 212 694 7237
SEO ve dijital pazarlama konusunda hizmet veriyor. TAMSEO web sitelerinin dijital pazarlama alanında tüm ihtiyaçlarını gideren bir şirket. Web yazılımı, Bilgi güvenliği, Web monitoring alanında da bu firma ile çalışabilirsiniz.


SemTrSEMTR
Büyükdere Cd. No: 108 Kat 1 – Esentepe Şişli, İstanbul
Tel : +90 0 212 705 52 00
2007’den bu yana SEM dikeyinde hizmet veren firma. Avrupa’nın en büyük reklam firmalarından Ströer’in yatırım yapmıştır. Sahip oldukları sertifikalar: Google Analytics Partner, Google Authorized Reseller, YouTube Masterhead v.s


Seohocası - WebturesWebtures – SEOHocası
Esentepe Mahallesi. Milangaz Caddesi. No:77 A2 Blok Kat:32-33 D:219 Kartal – İstanbul
Tel : +90 444 4 915
Kaan Gülten liderliğinde SEO başta olmak üzere dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteriyor. Sitesinde yer alan paketlerle SEO fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar sonrasında işletmelerin faaliyetleriyle anahtar kelimeler araştırılarak sitelerin Google arama motoru ile optimizasyon sağlaması hedeflenmektedir.

Seo Ajanslarının Kampanya Yönetimi Nasıldır?

Seo ajansları tarafından uygulanan kampanya yönetimi kapsamında markanızı dijital ortamdaki stratejileri ortaya çıkarılmakta ve hedef kitlesine en uygun şekilde ulaşma yolları gösterilmektedir.

Ayrıca seo ajansları sosyal medya ile markanın etkileşimine de çok önem vermektedir. Bu sebeple marka ile sosyal medya arasındaki ilişkinin etkinleştirilmesi sağlanarak topluluk yönetimi aktif hale getirilerek markanızın gereken yerde yer almasına olanak sağlanmaktadır.

İstanbul Seo Ajansları” üzerine bir düşünce

  1. YazarM

    Ben seoya olan inancımı kaybettim. 6-7 yıldır internette içerik üretip adsense geliri sağlamaya çalışan sıradan bir webmasterım. Ancak öyle örnekler varki, bazen ceza almış, bazen ödüllendirilmiş.

    Her ay değişen googlenin algoritmasını biz çözene kadar google yeni algoritma üretiyor. Seo bence google’nin oluşturduğu sektörden ekmek yemek isteyen kişilerce üretilmiş birşey.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir